باد – پیچاندن نارضایتی مردم افسردگی احساسات

باد – پیچاندن: نارضایتی مردم افسردگی احساسات نارضایتی ایرانیان ایرانی اقتصادی فرهنگ سریال زندگی ایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی متقاضیان کسر خدمت رزمندگی، ایثارگری و آزادگی مراجعه کنند ، شروع ثبت‌نام جهت کسرخدمت‌های تازه سربازی

ثبت‌نام جهت بهره‌مندی از کسرخدمت‌های مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی از امروز در دفاتر پلیس+10 شروع شد.

متقاضیان کسر خدمت رزمندگی، ایثارگری و آزادگی مراجعه کنند ، شروع ثبت‌نام جهت کسرخدمت‌های تازه سربازی

شروع عضویت جهت کسرخدمت های تازه سربازی/ متقاضیان کسر خدمت رزمندگی، ایثارگری و آزادگی مراجعه کنند

عبارات مهم : قانون

ثبت نام جهت بهره مندی از کسرخدمت های مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی از امروز در دفاتر پلیس+10 شروع شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس زمانبندی اعلام شده است از سوی شرکت وظیفه عمومی ناجا، از امروز تمامی افراد متقاضی بهره مندی از کسرخدمت های مربوط به دوران رزمندگی، ایثارگری و آزادگی باید با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 و پرداخت 6000 تومان درخواست خود را ثبت کنند.

مهلت در نظر گرفته شده است جهت عضویت متقاضیان در حال حاضر یک ماه است و در 10 روز اول جانبازان و ایثارگران باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و بعد از آن نیز رزمندگان می توانند به این دفاتر مراجعه و عضویت کنند.

هفته گذشته سردار ابراهیم کریمی، جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا، شرح اجرای این طرح را تشریح کرده و به تمامی سوالات و ابهامات مخاطبان در این زمینه پاسخ داده بود، او اجرای این طرح را براساس بند “د” ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه اعلام کرده و گفته بود که عنوان کسر خدمت و معافیت های مربوط به فرزندان ایثارگران مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن و با موافقت ستادکل نیروهای مسلح به ازای هر یک ماه سابقه حضور در جبهه یک ماه کسر خدمت به فرزندان رزمندگان اعطا خواهد شد. همچنین به ازای هر یک درصد جانبازی و هر یک ماه اسارت نیز یک ماه کسر خدمت به فرزندان جانبازان و آزادگان داده می شود.

کریمی با بیان اینکه این قانون و نحوه اجرای آن در ستادکل نیروهای مسلح مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: در نهایت مقرر شد هر سال 20 هزار نفر امکان بهره مندی از این قانون را داشته باشند. در واقع افرادی که بیشترین اولویت و امتیاز را در هر سال دریافت کنند تا 20 هزار نفر اول می توانند از این شرایط بهره مند شوند، ولی مورد نیاز است تمامی افراد واجد شرایط و حتی افرادی که ممکن است در سال های آتی به سن مشمولیت برسند هم در این بازه زمانی نسبت به عضویت اقدام کنند.

متقاضیان کسر خدمت رزمندگی، ایثارگری و آزادگی مراجعه کنند ، شروع ثبت‌نام جهت کسرخدمت‌های تازه سربازی

واژه های کلیدی: قانون | فرزندان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz