باد – پیچاندن نارضایتی مردم افسردگی احساسات

باد – پیچاندن: نارضایتی مردم افسردگی احساسات نارضایتی ایرانیان ایرانی اقتصادی فرهنگ سریال زندگی ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!

در حالی که امروزه بانک‌ها جهت دادن وام در عالی ترین حالت سودهای ۱۸ درصدی را از مردم مطالبه می‌کنند، بعضی بانک‌ها هم وام‌های چند ده میلیون تومانی با وام چهار درص

شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!

شرایط وام ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!

عبارات مهم : میلیون

در حالی که امروزه بانک ها جهت دادن وام در عالی ترین حالت سودهای ۱۸ درصدی را از مردم مطالبه می کنند، بعضی بانک ها هم وام های چند ده میلیون تومانی با وام چهار درصد پرداخت می کنند؛ البته نه به صورت فوری.

به گزارش ایسنا، به همین جهت یکی از بانک های قرض الحسنه اقدام به ایجاد طرحی با تسهیلات ۴۰ و ۸۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد کرده است و متقاضیان می توانند به دوصورت واریز وجه ماهیانه یا میانگین حساب سالیانه از مزایای این طرح بهره مند شوند.

شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با سود ۴درصد!

این بانک با نشانه تسهیل ازدواج جوانان اقدام به ایجاد طرح هایی به نام طرح یکم و دوم پیوند کرده که در طرح یکم، متقاضی با ایجاد حساب و واریز وجه طبق جدول پرداخت طرح می تواند از تسهیلات تا سقف ۴۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد بهره مند شود؛ به این صورت که در پرداخت تسهیلات بر اساس میانگین موجودی حساب، متقاضی طی سه سال هر سال با میانگین ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می تواند در آخر سال سوم تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی از این بانک دریافت کند. در طرح واریز ماهیانه نیز متقاضی می تواند در سال اول با واریز ماهیانه ۴۵۰هزار تومان، در سال دوم با واریز ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان و در سال سوم با واریز ماهیانه ۹۵۰ هزار تومان در آخر سه سال از مزایای این طرح استفاده کند.

مدت وقت تکمیل موجودی در این طرح یک تا سه سال است و دوره بازپرداخت تسهیلات نیز ۳۶ ماهه است.این طرح همچنین قابل انتقال به اقوام درجه یک است.

در حالی که امروزه بانک‌ها جهت دادن وام در عالی ترین حالت سودهای ۱۸ درصدی را از مردم مطالبه می‌کنند، بعضی بانک‌ها هم وام‌های چند ده میلیون تومانی با وام چهار درص

در طرح دوم پیوند مهر، متقاضی می تواند با میانگین موجودی سالیانه ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان طی دوره ۱۰ ساله و در آخر دوره از تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی این بض الحسنه استفاده کند. همچنین متقاضی می تواند در طرح واریز ماهیانه این قرض الحسنه، در سال اول ماهانه ۶۵۰ هزارتومان واریز و تا سال دهم با ۱۵ درصد زیاد کردن در واریز وجه از این تسهیلات استفاده کند. متقاضی در این طرح در سال ابتدایی ماهیانه مبلغ ۴۵۰ هزار تومن واریز می کند و هر سال باید این مبلغ را ۲۶ درصد زیاد کردن دهد تا در آخر سال دهم بتواند از تسهیلات ۸۰میلیون تومانی استفاده کند. مدت وقت مورد نیاز جهت تکمیل موجودی در این طرح ۵تا ۱۰ سال و دوره ی بازپرداخت تسهیلات نیز ۶۰ ماهه است.

گویا این تسهیلات منافاتی با تسهیلات ازدواج دیگر بانک ها نداشته و متقاضیان می توانند از این وام ها به صورت همزمان استفاده کنند.

واژه های کلیدی: میلیون | تسهیلات | استفاده | ده میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz