باد – پیچاندن نارضایتی مردم افسردگی احساسات

باد – پیچاندن: نارضایتی مردم افسردگی احساسات نارضایتی ایرانیان ایرانی اقتصادی فرهنگ سریال زندگی ایران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تجمع امروز در بعضی از میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرقانونی بود, بعضی تجم

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از بازداشت موقت تعداد اندکی از تجمع‌کنندگان امروز خبر داد و تاکید کرد: پلیس بعد از ثبت اطلاعات این افراد درصدد

تجمع امروز در بعضی از میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرقانونی بود, بعضی تجم

معاون امنیتی استانداری تهران: تجمع امروز در بعضی از میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرقانونی بود/ بعضی تجمع کنندگان راحت لوح بازداشت شدند؛ در نخستین وقت آزاد می شوند

عبارات مهم : ایران

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از بازداشت موقت تعداد اندکی از تجمع کنندگان امروز خبر داد و تاکید کرد: پلیس بعد از ثبت اطلاعات این افراد درصدد است تا در نخستین وقت بازداشت شدگان را آزاد کند.

محسن نسج همدانی در گفت وگو با ایلنا، درخصوص تجمع غیرقانونی بعضی از افراد در بعضی از میادین شهر و تمهیدات صورت گرفته در این باره گفت: اساسا تا این لحظه هیچ درخواستی جهت برگزاری تجمع قانونی به استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و حتی فرمانداری واصل نشده هست.

تجمع امروز در بعضی از میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرقانونی بود, بعضی تجم

وی با بیان اینکه هرگونه تجمع در میادین و خیابان های سطح شهر غیرقانونی است و ما موظف به برخورد قاطع و مقابله با کارها غیرقانونی هستیم، اظهار داشت: اینکه بعضی از افراد به هر شکل و عنوانی خواستار گفت وگو با مقامات کشور و تجمع هستند، مراحل دستیابی به این درخواست مشخص هست. ما با مشخص کردن شرایط و تعیین شروطی به این افراد مجوز می دهیم و اساسا رویکرد ما ندادن مجوز نیست.

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به رویکرد ضدانقلاب در این باره تصریح کرد: هنگامی که ضدانقلاب و نیروهای معاند نظام درخواست تجمع می دهند، مشخص است که ما نسبت به این رفتارها و کارها حساس می شویم و این گونه فراخوان ها را به ضرر امنیت اجتماعی شهروندان می دانیم.

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از بازداشت موقت تعداد اندکی از تجمع‌کنندگان امروز خبر داد و تاکید کرد: پلیس بعد از ثبت اطلاعات این افراد درصدد

نسج همدانی ادامه داد: متاسفانه عمده افرادی که در این گونه تجمعات شرکت می کنند، افراد راحت لوحی هستند که از پشت پرده این گونه فراخوان ها بی اطلاع هستند و هنگامی که با فراخوان هایی مانند اعتراض در برابر گرانی روبه رو می شوند، با آن فراخوان همراهی می کنند در حالی که نمی دانند جریان های ضدانقلاب درصدد سواستفاده از نیات آنها و سردادن شعارهای خلاف واقع هست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون با تجمعی برخوردی هم صورت گرفته شده است است؟ خاطرنشان کرد: به اندازه حجم تبلیغاتی که جهت این فراخوان غیرقانونی روبه رو بودیم، از آن استقبالی نشده هست. در بعضی از میادین تعداد محدود و قلیلی از افراد حضور داشتند که با تذکر دوستانه پلیس صحنه را ترک می کردند.

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: در یکی از میادین کمتر از ۵۰ نفر حضور داشتند که تعدادی از افراد بعد از تذکر پلیس صحنه را ترک کردند ولی تعداد اندکی نیز بودند که علیرغم تذکر پلیس همچنان در میدان باقی ماندند. بعد از این مسئله و استعلام پلیس از ما، با حکم قضایی تعداد کمی بازداشت موقت شدند.

تجمع امروز در بعضی از میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرقانونی بود, بعضی تجم

نسج همدانی یادآور شد: پلیس بعد از ثبت اطلاعات این افراد درصدد است تا در نخستین وقت بازداشت شدگان را آزاد کند چون فکر می کنیم تعداد زیادی از کسانی که در این گونه تجمعات حضور می یابند و بازداشت می شوند کسانی هستند که تحت تاثیر فضای تبلیغاتی و رسانه ای قرار می گیرند و فکر می کنند که در این فراخوان ها پرسشها آنها دنبال می شود در حالی که اطلاع ندارند که این فراخوان ها عمدتا منشا خارجی دارند.

واژه های کلیدی: ایران | میادین | بازداشت | بازداشت شدن | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz